AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Erikci, Yönetimi ve meclis üyeleri ile birlikte Teşkilatın seçim çalışmaları tam gaz devam ediyor. Göreve geldikleri günden bu yana seçim varmış gibi çalışan Başkan Mehmet Erikci ve ekibi, Maltepeli vatandaşlarla bir araya gelerek, onların sıkıntılarını dinliyor.

Maltepe’nin 18 mahallesine ziyaretler gerçekleştiren AK Parti Maltepe İlçe Başkanı Mehmet Erikci, “Türkiye’ye daha fazla hizmet etmek için gecesini gündüzüne katan hükümetimiz gibi bizde yerelde Yöneticilerimiz ve Meclis üyelerimiz ile birlikte Maltepeli vatandaşlarımızın hizmetinde olduğumuzu ve onlara hizmetkâr olmaya devam edeceğimizi anlatmak için yollara düştük.” dedi.

Başkan Erikci ve Yönetimi, vatandaşla iç içe…

Göreve gelmesiyle birlikte Maltepe’de olumlu bir hava yakalayan Başkan Mehmet Erikci ve ekibi, ilçede bulunan mahalleleri tek tek gezerek, halkın sorunlarını dinliyor.

Maltepe İlçesi’nde bulunan 18 mahalleyi karış karış gezen Maltepe İlçe Teşkilatı ve Ak Parti Belediye Meclis üyeleri, Hem Cumhur ittifakı Adayı Ahmet Baykan hem de İBB Adayı Binali Yıldırım’a neden oy vermeleri gerektiği üzerinde sohbetler gerçekleştiriyor.