Türkiye’de Ünse İnş. Kimya San. Tic. Şti. adlı bir firma Dünyada tek olan ve Tren vagonları, Tren İstasyonlari, İş Yeri Kepenkleri ve Camları, Duvarlar, Otobüs, Minibüs, Diger Araçlar, Tren vagonları başta olmak üzere Sprey boyalar ile yapılan graffiti resim ve yazıları zeminlere zarar vermeden çıkartabilen su bazlı bir ürün olan Cleaner Power active yani anti graffiti adlı ürünü üretmeyi başardı.

Ülkemizde, Avrupa ve Asya ülkelerinde başta trenler olmak üzere duvarlara iş yerleri kepenklerine sprey boyalarla yapılan graffiti olarak tabir edilen resimleri Temizleyen su bazlı, yakıcı, yanıcı ve asit içermeyen Cleaner Power Active adlı ürünü Ünse İnş. Kimya San. Tic. Şti üretmeyi başardı.

Anti graffiti olarak tabir edilen ürün temizlik yapıldığı zemine ya da zemin üzerindeki kaplamalara da zarar vermeden temizlik yapan sprey boyaları kolayca silen tek ürün olma özelliğini taşıyor.

Ünse Kimya yetkilileri dünyada dahi olmayan ve sadace Türkiye’de üretilen bu Ürünü, Sirkeci tren istasyonu, Halkalı tren istasyonu ve İzmir 3 bölge tren istasyonlarında mühendisler nezaretinde demolar yaptırılarak test ettirdi. Testler sonucunda Mühendislerden de tam not alan Cleaner Power active yani anti graffiti adlı ürünü başta Avrupa olmak üzere dünya pazarına satmak için hazırlıklarını sürdürüyor.

Ünse kimya yetkilileri, Cleaner Power active yani anti graffiti adlı ürününTürkiye’de en çok ihtiyacı olan Kurumların başında Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryollarının geldiğini açıkladı.

Şirketin Web Site Adresi için Tıklayınız;

http://unsekimya.com.tr/index.php

İŞTE! O ÜRÜNÜN DEMO SONUCU