Yerel seçimlere sayılı günler kala Bağlarbaşı Mahallesi Muhtar Adayı Ramazan Karakaş, 7/24 esasına göre yaptığı çalışmalar ve mahalledeki kanat önderlerinin desteklerini arkasına alarak seçimlerde en iddialı Muhtar Adayı durumuna geldi.

Konu hakkında gazetemize konuşan Bağlarbaşı Mahallesi Muhtar Adayı Ramazan Karakaş, “Mahalleme muhtar olmamdaki tek amaç bütün bilgi ve birikimlerimi ve resmi kurumlarla ikili ilişkilerimi mahallem için sonuna kadar kullanıp güzel hizmetler yapmaktır. Muhtar seçilince, birçok projeye imza atacağım. Bunları gerçekleştirmen için mahalle sakinlerimizin desteklerini bekliyorum. Kazanan Bağlarbaşı mahallemiz olacaktır. Gün birlik ve dayanışma günüdür. Mahalle halkıma hizmet etmek için oylarınıza talibim. Desteklerinizi beklerim. “ dedi.

Bağlarbaşı mahallesi Muhtar Adayı Ramazan Karakaş, seçim çalışmalarında tüm sokakları dolaşarak halkla yakından birebir diyalog köprüsü kurdu. Mahalledeki önemli kanat önderlerinin de desteklerini arkasına alan Karakaş, seçime hayli iddialı giriyor.