Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine toplantısı sonrasında ulusa seslendi. Koronavirüsle mücadele kapsamında Milli Dayanışma Kampanyası'nı başlatan Erdoğan, ''Biz bize yeteriz Türkiyem" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 7 aylık maaşını bağışlayarak başlattığı kampanyaya, devletin üst kademesinden birçok isim de destek verdi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’de, Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasına 6 Aylık maaşını bağışlayarak katkıda bulundu.

 Gazetemize açıklamalarda bulunan Sakarya Büyükşehir Belediye Meclis üyesi, Turizm, Çevre ve Sağlık Komisyonu Başkanı Recep Yeşil Memişoğlu, “Biz bize yeteriz Türkiyem” kampanyasına Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız sn.Ekrem Yüce’nin destek olmasının akabinde Sakaryalılara bir çağrıda bulundu. Yeşil,” Haydi Türkiyem inşallah el ele Gönül Gönüle birlikte bu günleri aşacağız. Sayın Cumhurbaşkanım Sen Yürüdükçe Millet Ardından yürüyecek.

Başlattığınız bu yardım Kervanında Başta Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem YÜCE ve Diğer Belediye Başkanlarımıza Canı gönülden teşekkür ediyorum.

Haydi! Sakarya çok daha güzel günler bizi bekliyor bir ve beraber başaracağız.”sözleri ile tüm Sakaryalıları Kampanyaya davet etti.