31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde Başıbüyük Mahallesine Muhtar Adayı olan Adem Kaya, Ailem dediği Tokatlı Hemşerileri ile Başıbüyük’te Toplantıda buluştu. Toplantıda Başıbüyük mahallesinde ikamet eden Tokatlılar Hemşerileri Muhtar Adayı Adem Kaya’ya tam destek vereceklerini beyan ederek 7/24 çalışma sözü verdiler.

KAYA, “BAŞIBÜYÜK MAHALLESİNDE DEĞİŞİM” OLACAK

Maltepe’nin önemli mahallelerinden olan Başıbüyük Mahallesi Muhtar Adayı Adem Kaya durmak bilmeden çalışmalarına devam ediyor. Her fırsatta mahalle sakinleri ve esnaflar ile bir araya gelen Adem Kaya’ya özellikle Tokatlı hemşerilerinden tam destek geldi.

MAHALLEMİN SORUNLARINA HÂKİMİM

Başıbüyük mahallesini Maltepe’nin en güzel mahallesi yapacağını ifade eden Muhtar Adayı Adem Kaya, “ Uzun yıllardır Başıbüyük Mahallesi’nde ikamet ediyorum. Bu nedenle mahallemin sorunlarınla oldukça hâkimim. Başıbüyük Mahallesini Maltepe’nin en gözde mahallesi yapmak için birbirinden güzel projelerimiz hazır ve bu projeleri hayata geçirebilmem için öncelikle Ailem olan siz değerli hemşerilerimin desteğine ihtiyacım var. Sizlerden yetki istiyorum. Bu güne kadar yapmış olduğum saha çalışmalarında mahalle sakinlerinden ve esnaflardan oldukça olumlu tepkiler aldım. Özellikle gençler, esnaflar beni muhtar olarak görmek istediklerini ifade ediyor. Sizleri benim ailem olan hemşerilerimi de yanımda görmek istiyorum.” Dedi.

Toplantıya katılan 150’ye yakın Tokatlı Vatandaşlarda “Hemşerileri Adem Kaya’ya her yönden tam destek vereceklerinin sözünü vererek, sadece oy vermekle kalmayacağız, 7/24 her türlü çalışmayı da birlikte yapacağız” dedi.

Bu sözler üzerine Muhtar Adayı Adem Kaya’da “Sizler benim ailemsiniz, sizlerin destek sözü benim için çok önemli. Zaten mahallemizin gençleri, esnafları ve Anadolu’nun diğer illerinden gelen birçok vatandaşlarımızın da desteğini aldık. Çok güzel projelerimiz var.31 Mart akşamı Başıbüyük Mahallesi “Değişim” diyerek beni muhtar seçeceklerine inanıyorum” Hepinizden Allah Razı olsun “dedi.

Toplantı soru-cevap, dilek ve temennilerin ardından son buldu.