Başkanlığını Yunus Tuncel’in yaptığı Tuzla Tokat gönüllüleri ve Tokatlılar Platformu, çalışmalarına hızlı başladı. Başkan Tuncel, Olağan kongresi yaklaşan Tokatlılar Konfederasyonu Başkanı Ahmet Yılmaz ve Ekibini Tuzla’da ağırladı. Tokatlılar Konfederasyonu Başkanı Ahmet Yılmaz toplantıda, çalışmaları hakkında bilgi vererek 3 Ekim 2021 tarihinde Şirinevler Necip Fazıl Kısakürek Kültür merkezinde yapılacak olan 3.Olağan kongreye davet etti.

Her bir Tokatlı işadamı, bürokrat, sanayici, esnaf tüm kesimleri ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunan Tuzla Tokat Gönüllüleri ve Tokatlılar Platformu, bu amaç doğrultusunda bugün de Tuzla Özel Gispir Hastanesi Başhekimi Kalp ve Damar Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Fatih İdiz’i makamında ziyaret etti.

Tuzla Tokat Gönüllüleri ve Tokatlılar Platformu başkanı Yunus Tuncel, çalışmalar hakkında kısa bilgiler aktardı. Başhekim İdiz’de ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getirerek her türlü çalışmaların içinde yer alacağını hemşehrileri ile birlikte bir arada bulunmaktan mutluluk duyacağını ifade etti.